PSA 1st Edition Shadowless Mystery Box

Ahoj všichni,

 

Dostali jsme hodně pozitivních ohlasů na naše tematické Mystery Boxy, a proto jsme se rozhodli připravit vám další! Jelikož jdeme s dobou, snažili jsme se využít Chat GPT a takhle to dopadlo 😅

 


 

Vítejte v Pokémon Dobrodružství - Naše Mystery Boxy jsou tu!

 

Ahoj, trenéři Pokémonů! Máme pro vás vzrušující novinku - Mystery Boxy plné vzpomínek na doby, kdy jsme poprvé vstoupili do světa Pokémonů. Pokud milujete ten pocit, když se vaše srdce rozbuší při otevírání boosteru, pak jste na správném místě!

 

Co najdete v našich Mystery Boxech?

Každý z našich Mystery Boxů je balený s láskou a nostalgií. A co víc, každý box obsahuje ne jednu, ale hned dvě karty! Máte šanci získat vzácnou Pokémon PSA kartu z Base Setu Shadowless 1st Edition a navíc i jednu stejnou unlimited kartu. A víte co? Někteří šťastní trenéri mohou objevit i shadowless verzi této karty!

 

Proč si vybrat náš Mystery Box?

  1. Jedinečnost Karet: Každý Mystery Box obsahuje nejen jednu, ale hned dvě karty! První je vzácná Pokémon PSA karta s pokémonem z Base Setu Shadowless 1st Edition, která vám přináší kus historie, a druhá je unlimited karta, abyste mohli rozšířit svou sbírku o ještě více úžasných Pokémonů.
  2. Šance na Shadowless Verzi: Ačkoliv všechny boxy obsahují ohodnocenou shadowless 1st Edition kartu, některá šťastná balení obsahují i neohodnocenou shadowless variantu této karty! Být mezi těmi, kteří získají shadowless kartu, je jako vyhrát v Pokémon bitvě - vzrušující a nezapomenutelné!
  3. Oceňované a Kvalitní Karty: Všechny karty v našem Mystery Boxu prošly hodnocením PSA, což zaručuje nejen jejich autentičnost, ale také vynikající stav. Můžete si být jisti, že každá karta je skvělým doplňkem vaší sbírky.

 


 

 

AI to napsalo poněkud kostrbatě, ale důležité informace nevynechalo. Jednoduše – jedna PSA 1st Edition Shadowless karta, jedna neohodnocená unlimited varianta* a několik šťastlivců také jedna neohodnocená shadowless verze. Na obrázku dole můžete vidět celý pull karet.

 

Cena jednoho boxu je 1999 Kč (zásilkovna v ceně), přičemž nejdražší z karet, která se dá vytáhnout je Chansey 3/102, jejíž hodnota několikrát převyšuje tuto částku. Nicméně pokud Chansey nedostanete, nezoufejte. Shadowless 1st Edition karty jsou obecně velice cenné, což například potvrzuje i fakt, že 1st Edition Booster box se v současnosti prodává za více než 5 000 000 Kč. Navíc jsme vybrali jen pokemony a nemusíte se bát, že otevřete nějakého prašivého trenéra 😉

 

Počet Mystery boxů je limitován na 23 ks.

 

Proto neváhejte a objednávejte buď zde, nebo nám napište - Good Luck! 😊

 

 Pull karet

*V mystery boxu s Chansey je pouze PSA karta Chansey.

Zpět do obchodu