Q&A

 

Otázky a odpovědi

Jak balíte zásilky ? +

Naší prioritou vždycky bylo dostat k vám karty minimálně v takové kvalitě, ve které jste si je objednali. Každý balíček proto balíme do bublinkových obálek a mezi pevné plastové kryty (top-loadery nebo card-savery). Pokud se jedná o větší objednávky, využíváme kartonové krabice, které vystýláme bublinkovou fólií. Díky tomu by se i přes kolikrát velkou snahu dopravce nemělo kartám nic stát :)

Jak často zásilky odesíláte ? +

Víme, že se na svůj balíček hodně těšíte, a proto se objednávky snažíme do druhého pracovního dne vypravit do světa. Nemusíš se tedy bát, že na balíček budeš dlouho čekat!

Využíváte i sociální sítě ? +

Samozřejmě! Najdeš nás převážně na Instagramu, ale také v naší facebookové skupině nebo facebookové stránce.

Sháním nějakou konkrétní kartu. Dokážete mi ji sehnat ? +

Určitě nejsi první ani poslední, kdo shání nějakou kartu, ale nikde není k dostání. Pro tyto příležitosti nás můžeš zkusit kontaktovat pomocí formuláře zde, případně na jakékoliv z našich sociálních sítí.

Chtěl bych si od vás koupit kartu, ale přijde mi drahá. Jde s tím něco udělat ? +

Udržet aktuální cenu u takového množství kater je prakticky nemožné a může se stát, že budou některé karty dražší, než by měly být. Pokud se ti nějaká karta zdá příliš drahá, můžeš nás zkusit oslovit na jakékoliv sociální síti nebo pomocí kontaktního formuláře zde!

Jak dlouho Pokémony sbíráte ? +

Pokémony jsme objevili už jako malí kluci a od té doby se kolem nás točí a nechtějí nás pustit. A když něčemu obětujete tolik času jako my Pokémonům, nechcete se jich jen tak dobrovolně vzdát :)

Baví vás Pokémoni obecně, nebo jen karty ? +

Jak již zaznělo v předchozí otázce, na Pokémonech jsme vyrostli, takže nás nezajímají jen karty, ale téměř všehny věci okolo, jako hry, seriál atd.

Plánujete i jiné produkty než Pokémony ? +

Zakládáme si na tom, že jsme čistě Pokémon obchod. Proto moměntálně není v plánu sortiment rozšiřovat o další univerza. Pokud by se ale něco změnilo, určitě dostaneš včas vědět!

Zpět do obchodu